Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 18:19

Опозиція хоче довести Європі порушення при ратифікації «харківської угоди»


Опозиційні сили готують подання до ПАРЄ, Європарламенту, до інших європейських інституцій із викладом тих порушень законодавства, Конституції, Регламенту і процедури, які вони вбачають під час ратифікації в вівторок у Верховній Раді угоди між Президентами України та Росії щодо продовження терміну перебування в Криму російського Чорноморського флоту, заявив лідер партії «За Україну!», народний депутат від блоку «Наша Україна – Народна самооборона» В’ячеслав Кириленко.

Виступаючи в п’ятницю в ефірі телепрограми «Шустер Live» із приводу порушень, допущених, за його словами, під час «чорного вівторка», він заявив: «…Ми будемо відстоювати в цих європейських інституціях свою правоту. І громадяни України будуть відстоювати свою позицію поза парламентом, тому що до теперішньої влади в інакший спосіб нічого не доходить».

За словами В’ячеслава Кириленка, Голова Верховної Ради не мав права розпочинати пленарне засідання, бо в сесійній залі зареєструвалося лише 211 народних депутатів. Крім того, депутат нагадав, що за ратифікацію угоди проголосували 236 народних депутатів, але насправді такої кількості коаліціянтів в сесійній залі не було. Зокрема, сказав Кириленко, свою відсутність підтвердили щонайменше 3 народні депутати.

Крім того, додав він, близько 40 народних депутатів від Партії регіонів та інших коаліційних фракцій на момент голосування були відсутні біля своїх депутатських пультів, бо в цей час намагалися витиснути представників опозиції з їхніх же робочих місць, передає його слова агентство «УНІАН».
XS
SM
MD
LG