Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 08:47

Медведєв доручив розвивати базу Чорноморського флоту в Україні


Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв доручив міністру оборони Росії Анатолію Сердюкову підготувати план розвитку військово-морської бази Чорноморського флоту в Севастополі.

Про це повідомляє прес-служба Президента Росії.

«Ми повинні подумати про соціальне облаштування військово-морської бази Чорноморського флоту в Севастополі, що для нас є дуже важливим, з тим, щоб наші моряки, які там розквартировані, жили в сучасних умовах, мали можливості і для відпочинку й інші можливості, які база має надавати», – цитує слова Дмитра Медведєва його прес-служба.

Російський Президент також нагадав про домовленості стосовно того, що база Чорноморського флоту Росії укладе відповідну угоду з українською стороною, із Севастополем, і відповідно до цієї угоди буде надана соціально-економічна підтримка низки програм Севастополя. «Справді, для нас це місто не стороннє, і нам треба подумати, яким чином нам взяти участь у цих програмах. І по лінії Міністерства оборони, і по лінії інших органів влади та бізнес-структур. Ось таке завдання», – сказав він.

Медведєв висловив думку, що протягом місяця Міноборони Росії могло б разом із іншими відомствами підготувати відповідний план розвитку військово-морської бази Чорноморського флоту в Севастополі і представити йому на затвердження.

Анатолій Сердюков пообіцяв виконати доручення Президента Росії, йдеться в повідомленні.

Recommended

XS
SM
MD
LG