Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 05:38

Два суднобудівні заводи України можуть інтегруватися в російську корпорацію


Два українські суднобудівні заводи можуть інтегруватися в Об’єднану суднобудівну корпорацію Російської Федерації, повідомив президент корпорації Роман Троценко на зустрічі з прем’єром Росії Володимиром Путіним.

«У рамках роботи з нашими українськими колегами ми розглядаємо питання про інтеграцію двох великих українських підприємств – «Зоря-Машпроект», це дуже сильний завод із виробництва суднових турбін, який може виготовляти також газові турбіни, й феодосійського заводу «Море» – великий завод із виробництва суден із легких сплавів, із алюмінію. Обидва – державні підприємства України, вони зараз мають труднощі із завантаженням і при інтеграції їх в ОСК ми могли б вирішити питання», – сказав Троценко.

Путін доручив Троценку взяти пряму участь в опрацюванні цих питань. «Ми домовлялися з партнерами, що ці питання будуть опрацьовані. Візьміть їх під найсерйозніший контроль. Та що – під контроль, треба брати пряму участь в опрацюванні цих питань з об’єднання підприємств там, де є зацікавленість з обох сторін», – сказав російський прем’єр.

Завод «Зоря-Машпроект» є великим виробником газових турбін, проектує й виготовляє газові турбіни для морських кораблів і суден, для електроенергетики й газотранспортних магістралей. Понад 90% своєї продукції підприємство експортує в Росію, Білорусь, Індію, Китай, В’єтнам, Сінгапур, Південну Корею, Іран.

«Море» є відкритим акціонерним товариством, й основними видами його діяльності є будівництво й ремонт суден, виробництво санітарно-технічного обладнання, монтаж й установка збірних конструкцій.

Recommended

XS
SM
MD
LG