Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 10:56

СТБ: переформатування «Вікон» не пов’язане з політичним тиском


Заступник голови правління СТБ з інформаційного мовлення Олексій Мустафін підтверджує, що на каналі запроваджується нова інформаційна концепція програми «Вікна-новини», про яку йдеться у відкритому листі журналістів СТБ, в якому вони заявили про системну цензуру.

«Переформатування пов’язане з розвитком «Вікон» і розвитком каналу СТБ», – заявив Мустафін, передає «Телекритика». Він заперечив, що зміни пов’язані з політичним тиском на редакцію. «Ні, це не пов’язано з тиском політичних сил, влади чи опозиції», – наголосив Мустафін.

Водночас заступник голови правління СТБ з інформаційного мовлення відмовився коментувати наведені журналістами факти цензури, зазначивши: «Кожен, хто бачив «Вікна», може скласти уявлення про те, що було в ефірі і чого не було. Дивіться «Вікна» і порівнюйте з тим, що стверджують люди».

Раніше сьогодні журналісти програми «Вікна» телеканалу СТБ заявили про системну цензуру. За їхніми словами, нова інформаційна концепція «Вікон» передбачає: розповідати про політичні теми «одним рядком» і уникати розлогих матеріалів; відмовлятися від «традиційних журналістських розслідувань»; уникати іронії; не висвітлювати теми про майно та витрати політиків». Крім того, як йдеться в листі, після виборів почали зміщати акценти в репортажах, пов’язаних із діяльністю міністра освіти Дмитра Табачника, тем УПА та Голодомору.

Вчора ж про цензуру на телеканалі «1+1» у відкритому листі заявили журналісти ТСН. Керівництво цього телеканалу також спростувало звинувачення.
XS
SM
MD
LG