Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 16:41

Тимошенко ініціює збір підписів за початок процедури імпічменту


Лідер БЮТ виступає з ініціативою зібрати підписи депутатів всіх рівнів за згуртований виступ проти дій антиукраїнської, за її словами, влади Президента Віктора Януковича, повідомив її особистий сайт.

Як заявила Юлія Тимошенко в суботу на прес-конференції в Івано-Франківську, вона «поставила чітке завдання», що підписи мають збиратися за заяву проти продовження перебування російського Чорноморського флоту в Україні, за початок процедури імпічменту Президента і за якомога швидший розпуск нинішнього парламенту.

«У залежності від того, хто поставить підписи під цими документами, ми будемо чітко визначати, де команда, на яку можна покладатися в ці складні часи, а де є зрадники, яких потрібно просто вже в історію вписати ганебними словами», – заявила вона.

Тимошенко також висловила сподівання, що в понеділок у Києві буде створено Комітет захисту України. За її словами, вона вірить, що цього дня все-таки зберуться всі лідери опозиційних сил, «сядуть за круглий стіл, простягнуть один одному руки, хоча б заради захисту України, і зможуть організувати опір здачі Януковичем України».
XS
SM
MD
LG