Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 14:25

Мартинюк став першим віце-спікером парламенту


Комуніста Адама Мартинюка обрали першим заступником голови Верховної Ради України. За ухвалення відповідної постанови проголосували 246 народних депутатів з 414, зареєстрованих у сесійній залі.

Після позитивного голосування голова Верховної Ради України Володимир Литвин запросив Мартинюка зайняти своє робоче місце у президії парламенту.

Перед голосуванням відбулася невелика суперечка між представниками коаліції та опозиції. Зокрема, член фракції НУНС Анатолій Матвієнко нагадав, що згідно з раніше досягнутими домовленостями посаду першого віце-спікера має обіймати представник опозиції.

Він також нагадав, що раніше цю посаду обіймав Олександр Лавринович, представник фракції Партії регіонів, яка раніше була в опозиції. Таку заяву Матвієнка підтримали і члени фракції БЮТ.

Зі свого боку, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов наголосив, що представникам нинішньої опозиції і так належить більшість керівних посад у парламентських комітетах, і тому недоречно вести мову про якісь домовленості.

Recommended

XS
SM
MD
LG