Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 21:24

Перебування російських контррозвідників у Севастополі незаконне – екс-працівник СБУ


Колишній начальник військової контррозвідки СБУ Олександр Скипальський вважає перебування російських колег у Криму незаконним.

Так він прокоментував учора заяву керівника Федеральної служби безпеки Росії Олександра Бортникова, що ФСБ і Служба безпеки України наступного тижня планують підписати новий документ, який визначатиме умови роботи російських контррозвідників у Севастополі, де базується Чорноморський флот Росії.

«За часів незалежності офіційно російської контррозвідки не було, тому немає чого повертати. Інша справа, що вона зараз у зв’язку з якимись домовленостями розміщується, – такий варіант можливий. Це означатиме, що вкотре порушується Конституція України, яка не передбачає перебування на території України спеціальних служб інших країн», – заявив колишній начальник військової контррозвідки СБУ Олександр Скипальський.

Водночас, як повідомляє проект «Флот-2017» із посиланням на джерела в українських силових структурах Севастополя, перша група російських контррозвідників уже повернулася на базу Чорноморського флоту Росії.

За даними цього джерела, співробітники ФСБ Росії у Севастополі зайняті підготовкою до проведення навчань із протидії тероризмові спільно з представниками Служби безпеки України.

Офіційно цю інформацію наразі не підтвердили.

Recommended

XS
SM
MD
LG