Доступність посилання

ТОП новини

Росія продовжить продавати зброю Сирії


Росія продовжуватиме експортувати озброєння до Сирії, бо жодних міжнародних обмежень на таке постачання немає, заявив у неділю заступник директора Федеральної служби з військово-технічної співпраці Росії В’ячеслав Дзіркалн.

Як сказав він під час перебування на авіашоу в Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах, таким чином Росія далі виконуватиме свої договірні зобов’язання постачати Сирії озброєння.

Це вже не перша заява з Росії на цю тему. Раніше США закликали всі країни, які продають зброю режимові авторитарного президента Сирії Башара аль-Асада чи «політично й економічно підтримують його в його жорстокості», припинити такі дії і «стати по правильний бік історії».

Також у неділю в Сирії президент Башар аль-Асад у перебігу візиту до цієї країни патріарха Російської православної церкви Кирила подякував Росії за її підтримку. Як повідомило сирійське офіційне агентство «САНА», в перебігу зустрічі з Кирилом Асад висловив свою повагу Росії через те, що, за його словами, «народ і влада Росії стоять на боці народу Сирії».

Насильство в Сирії не припиняється попри минулотижневу обіцянку влади країни припинити його і забезпечити захист цивільного населення, звільнити ув’язнених за участь у противладних протестах і вивести війська з міст і селищ. За оцінками ООН, кількість жертв придушення виступів проти режиму, які почалися в Сирії в середині березня, перевищила 3 з половиною тисячі.
XS
SM
MD
LG