Доступність посилання

ТОП новини

Посол США: лист сина Щербаня про вбивство батька – приватна справа


Посольство США в Україні отримало листа сина вбитого 1996 року політика Євгена Щербаня, але вважає його приватною справою, яку не годиться обговорювати публічно, заявив сьогодні посол США в Україні Джон Теффт.

Як сказав він, виступаючи перед студентами Національного університету «Києво-Могилянська академія», у Сполучених Штатів немає ніяких даних, щоб колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко могла мати причетність до того вбивства, про яку заявляє син убитого Руслан Щербань.

Посол нагадав, що юрист зі США Марта Берш, яка свого часу як прокурор вела у США справу проти колишнього Прем’єр-міністра України Павла Лазаренка, вже повідомляла в інтерв’ю одному з українських засобів інформації, що в тій справі, у якій згадувалася й Тимошенко, не було виявлено даних про ймовірну причетність Тимошенко до вбивства Щербаня.

Раніше повідомляли, що Руслан Щербань, депутат Донецької обласної ради від Партії регіонів, просив посла США посприяти розслідуванню справи про вбивство Євгена Щербаня. Щербань-молодший також заявляв, що передав Генеральній прокуратурі деякі документи про можливу причетність до вбивства його батька Тимошенко і Лазаренка.

Генеральна прокуратура нині розслідує можливу причетність Тимошенко і Лазаренка до вбивства Щербаня. Обоє категорично заперечують такі звинувачення.
XS
SM
MD
LG