Доступність посилання

ТОП новини

Янукович затвердив чергову програму співпраці з НАТО


Президент Віктор Янукович своїм указом затвердив у четвер річну національну програму співпраці України й НАТО на нинішній рік.

Як мовиться в цій програмі, відносини України з Організацією Північноатлантичного договору «мають вагоме значення для забезпечення регіональної та міжнародної безпеки», і Україна продовжуватиме конструктивне партнерство з НАТО.

Виконання цьогорічної програми сприятиме продовженню внутрішньодержавних реформ у безпековій, оборонній, економічній, правовій та інших сферах з урахуванням досвіду виконання відповідних програм протягом 2009–2011 років, мовиться в документі.

Україна зацікавлена у продовженні взаємовигідного співробітництва з Організацією Північноатлантичного договору і отриманні консультативно-дорадчої та іншої допомоги з боку НАТО і держав-членів, мовиться в програмі.

Указ про її затвердження вимагає від уряду протягом місяця розробити план заходів на її виконання. А Держкомтелерадіо, МЗС та інші центральні органи виконавчої влади мають «забезпечити регулярне інформування громадськості про хід та результати реалізації у 2012 році Річної національної програми» співпраці України з НАТО.

Після приходу Януковича до влади Україна офіційно відмовилася від мети вступити до Північноатлантичного союзу. При цьому, за словами оглядачів, рівень співпраці двох сторін зріс.
XS
SM
MD
LG