Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині розпочалися зйомки фільму про юність президента Казахстану


У 1960 році Назарбаєв закінчив дніпродзержинське училище
На Дніпропетровщині розпочалися зйомки художньо-документального фільму про юність президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Про це повідомив казахський продюсер та сценарист стрічки Азамат Дюсенбієв.

За інформацією продюсера, у Дніпродзержинську група казахських телевізійників працює над стрічкою «Місто полум’яної юності» про роки навчання Назарбаєва у Вищому професійному училищі (колишнє ремісниче училище).

За словами Азамата Дюсенбієва, у Дніпродзержинську вже знімали епізоди документальних фільмів про життя а Назарбаєва, але це були короткі сюжети тривалістю 3-5 хвилин. Нині ж група з Казахстану знімає стрічку з художньо-документальною реконструкцією подій 1958-1960 років, коли Нурсултан Назарбаєв навчався в Дніпродзержинську.

Художню реконструкцію часу здійснюватимуть за участі молодих акторів Дніпродзержинського музично-драматичного театру імені Лесі Українки.

Зйомки триватимуть до 22 квітня. Сам фільм казахські телевізійники планують показати на Першому національному телеканалі Казахстану 6 липня – до Дня столиці та дня народження президента Назарбаєва.
XS
SM
MD
LG