Доступність посилання

ТОП новини

Чоловік Тимошенко просить світових лідерів не допустити фізичного знищення екс-прем'єра


Олександр Тимошенко
Чоловік екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Олександр звернувся до низки світових лідерів з проханням захистити її і не допустити фізичного знищення представниками нинішньої влади.

«Верхом цинізму і приниження елементарної людської гідності можна вважати насильницьке перевезення Юлії Тимошенко до лікарні «Укрзалізниці». Влада діє гірше, ніж в найжорстокіші часи сталінських репресій, коли до людей вривалися вночі, кидали на носилки і кудись везли. Все, що відбувалося з Юлією Тимошенко, – це репетиція її фізичного знищення – вбивства, яке влада планує здійснити від початку її репресування. Такі самі репетиції вони проводили перед її арештом», – йдеться в заяві Олександра Тимошенка, опублікованій на сайті партії «Батьківщина».

Чоловік екс-прем'єра звернувся до президента США Барака Обами, прем’єра Росії Володимира Путіна, канцлера ФРН Ангели Меркель, голови Європейського парламенту Мартіна Шульца, генерального секретаря ООН Пан Ґі Муна з проханням «захистити і не дати фізично знищити – вбити Юлію Тимошенко».

«Прошу Вас також ввести персональні санкції проти представників режиму Януковича, які здійснюють знущання і тортури над Юлією Тимошенко та іншими політичними в'язнями», – зазначив Олександр Тимошенко.

Юлію Тимошенко перевели з Качанівської колонії до лікарні «Укрзалізниці» у Харкові увечері 20 квітня. Напередодні адвокат екс-прем’єра Сергій Власенко заявив, що Тимошенко пепревезли до лікарні без її як усної, так і письмової згоди. Згідно з висновком німецьких лікарів, який опублікувала 21 квітня на своєму сайті партія «Батьківщина», лікування Тимошенко в лікарні Харкова не рекомендоване.
XS
SM
MD
LG