Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську вперше проводять Дні Америки


У Дніпропетровську в вівторок за участі Надзвичайного та Повноважного посла США в Україні Джона Теффта відкрились Дні Америки, організовані посольством США в Україні, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Відкривши Дні Америки, Джон Теффт виголосив промову про сучасний стан американсько-українських відносин після 20 років незалежності України, зустрівся зі студентами та керівництвом області, відкрив ярмарок освітніх можливостей, виступив перед початком концерту Терренса Сімієна.

На зустрічі з головою облдержадміністрації Олександром Вілкулом він, зокрема, наголосив на важливості співпраці з Україною і її регіонами.

«Дні Америки в Дніпропетровську тривають всього кілька днів, але дуже важливо продовжувати програми обміну – і в галузі навчання, і в галузі бізнесу. Саме таким чином вибудовується фундамент наших відносин», – зазначив Джон Теффт.

Дні Америки у Дніпропетровську триватимуть до середи. Програма, за інформацією управління міжнародних зв’язків Дніпропетровської міської ради, передбачає кілька десятків заходів.

Зокрема, у Дніпропетровську відбудуться зустрічі з зіркою жіночого футболу Трейсі Нунeн, «круглі столи» для університетських викладачів, лекції науковців із США, концерти Терренса Сімієна і групи Zydeco Experience, які виконують музику в унікальному стилі штату Луїзіана, кінопокази, театральні вистави англійською мовою тощо. Вхід на більшість заходів вільний.

У рамках Днів Америки у Дніпропетровську буде організована також презентація програми «Демократичні малі ґранти Посольства США», орієнтованої на українські неурядові організації.
XS
SM
MD
LG