Доступність посилання

ТОП новини

Чеські українці закликають Тимошенко припинити голодування


Українські організації Чехії звернулися до колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням припинити голодування.

«Своїм вчинком ви показали, що навіть в катівнях теперішньої влади можна боротися за свободу і бути сильнішою за цю владу, яка боїться вас. Ваші страждання від голодування і можливий летальний кінець – будуть тільки їм на радість. Не допустіть цього», – закликають автори звернення, опублікованого в «Українській газеті», що видається в Чехії.

Вони звернулися до міжнародних організацій українців в світі, Європарламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, національних парламентів країн Євросоюзу з проханням «допомогти Україні в боротьбі за демократію і європейський вибір, додержання прав людини, проведення чесних і демократичних виборів».

Звернення підписали представники «Української європейської перспективи», Української ініціативи, Об’єднання українок в Чеській республіці та інших організацій.

Юлія Тимошенко, яка відбуває покарання у колонії в Харкові, оголосила голодування з 20 квітня. Про це повідомив журналістам захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко. За його словами, Тимошенко голодує, зокрема, на знак протесту проти умов її тримання у колонії.
XS
SM
MD
LG