Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко погодиться на лікування тільки німецьким лікарем – захисники


Колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко погодиться на лікування в Харкові тільки в разі, якщо її лікуватиме німецький лікар, заявили сьогодні її захисники, дочка Євгенія Тимошенко і народний депутат Сергій Власенко.

Як наголосив Власенко на брифінгу біля Качанівської колонії в Харкові, де перебуває в ув’язненні Тимошенко, лікарем колишнього прем’єра не може бути співробітник харківської клініки «Укрзалізниці», а тільки доктор Лутц Гармс із Німеччини. За його словами, українські медики із системи Міністерства охорони здоров’я «перебувають під тиском» і тому не можуть адекватно лікувати Тимошенко.

Дочка колишнього прем’єра підтвердила, що призначення доктора Гармса лікарем Тимошенко є її умовою, за якої вона погодиться на лікування.

За словами Євгенії Тимошенко, її мати через голодування дуже схудла, приблизно на 10 кілограмів, і перебуває в «переднепритомному стані». Тому в разі прибуття до лікарні німецький фахівець виводитиме її з цього стану приблизно 10–14 днів, пояснила дочка колишнього прем’єра.

Раніше сьогодні стало відомо, що Юлія Тимошенко відклала на завтра свою згоду на шпиталізацію, попередньо заплановану на сьогодні. У Харкові вже перебуває лікар із клініки «Шаріте» в Берліні Лутц Гармс, який має брати участь у її лікуванні.

При цьому в клінічній лікарні в Харкові повідомляли, що переводити Тимошенко на нормальний режим харчування буде призначений лікар-дієтолог.

У таборі Юлії Тимошенко заявляють, що вона зазнала фізичного насильства і тілесних ушкоджень із боку працівників виправної колонії і на знак протесту 20 квітня розпочала голодування, воно триває 19-й день.
XS
SM
MD
LG