Доступність посилання

ТОП новини

Німецький лікар виводить Тимошенко з голодування


Лікар-невролог клініки Шаріте Лутц Хармс спілкується з журналістами, Харків, 8 травня 2012 року (фото О.Овчинникова)
Харків – Колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко у середу розпочала лікування в стаціонарі лікарні «Укрзалізниці» в Харкові. З Качанівської колонії її вивезли після сьомої ранку і впродовж години везли околицями до п’ятої центральної лікарні. Журналістам і групі підтримки лідера «Батьківщини» не вдалося побачити, як зі швидкої виносили на ношах Юлію Тимошенко.

Від середи у колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко розпочався новий – медичний – етап харківського життя за ґратами. Вже у лікарні Укрзалізниці провладні медики, вперше за 20 днів, фактично, визнали факт голодування Юлії Тимошенко. Перший заступник міністра охорони здоров’я, голова міжнародної комісії з обстеження колишнього прем’єра Раїса Моісеєнко вранці повідомляла, що професор клініки «Шаріте» Лутц Гармс готує для Юлії Тимошенко спеціальну дієтологічну схему виходу з голоду.

Після ретельного медичного огляду Юлії Тимошенко, берлінський невропатолог розповів: «Відчувається, що у неї сильна слабкість, виснаження». Перші дні лідеру «Батьківщини» пропонуватимуть рідке харчування – сік, воду, а далі поволі переходитимуть на тверді продукти.
Вона завершила голодування. Ми розпочинатимемо комплексну багатосторонню терапію яка забере багато часу
Лутц Гармс

«Вона завершила голодування. І ми з нею почали будувати нормальну систему харчування», – наголосив Лутц Гармс.

Зважаючи на три голодні тижні, прийом медикаментів обмежений, але від четверга у Юлії Тимошенко розпочинається курс фізіотерапії. Невропатолог Лутц Гармс після того, як зміцніє організм його пацієнтки, планує задіяти багатопланову терапію.

«Сьогодні я провів ретельний огляд. Він принципово доводить діагноз, встановлений моїми колегами ще у лютому, тому ми розпочинатимемо комплексну багатосторонню терапію яка забере багато часу», – зазначив фахівець клініки «Шаріте»

На його думку, лікування може тривати не менше восьми тижнів, а отже про безпосередню участь колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко у суді по справі «ЄЕСУ» говорити зарано.


Лікар, якому довіряє Тимошенко…

Німецьким політикам та самій Тимошенко вдалося відстояти право лікування у незалежного лікаря – йдеться саме про берлінського невропатолога університетської клініки «Шаріте» Лутца Гармса.
Було ухвалено рішення, що лікуючий лікар – це пан Гармс, якому довіряє Юлія Володимирівна
Раїса Моісеєнко

«У зв’язку з домовленостями, які були досягнуті в результаті роботи міжнародної медичної комісії, а також після звернень німецької сторони до українського Міністерства закордонних справ щодо рекомендації професора Гармса для лікування Юлії Володимирівни Тимошенко, було ухвалено рішення, що лікуючий лікар – це пан Гармс, якому довіряє Юлія Володимирівна. Ми чудово розуміємо, що нормативні акти в будь-якій країні не дозволяють закордонним медикам займатися професійною діяльністю без засвідчення фаху. Враховуючи таку ситуацію, ухвалено рішення, що лікар Луцт Гармс безпосередньо працюватиме з Юлією Тимошенко, йому допомагатиме українська колега, яка працює в цій лікарні, невропатолог Ірина Фурса», – прокоментувала дипломатично-медичні домовленості голова комісії з обстеження Тимошенко Раїса Моісеєнко.

Німецький професор для лікування колишнього прем’єра привіз із собою ін’єкції та пігулки.
Швидка перевозить Тимошенко до лікарні, Харків, 9 травня 2012
Швидка перевозить Тимошенко до лікарні, Харків, 9 травня 2012

Везли околицями, щоб ніхто не побачив

Після перевезення Юлії Тимошенко до центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» за нею від Качанівської колонії туди перебазувалася і група підтримки – це група з десяти осіб.

Мітингувальники та представники преси скаржаться, що з ранку, коли лідера «Батьківщини» мали привезти до лікарні, міліція та люди в цивільному одязі попросили усіх відійти від центрального входу медичного закладу. Правоохоронці зробили все можливе, щоб ніхто не зміг побачити, сфотографувати, відзняти на камеру, як на ношах зі швидкої виносили Юлію Тимошенко.

«Ми хотіли підійти, підтримати Юлію Тимошенко, нас не пропускали бритоголові чоловіки, ми й досі не знаємо, що це за люди. І повсякчас нас виганяли до лісу на алею», – розповіла учасниця групи підтримки Тимошенко Надія Татаринова.

Журналісти, які чергували з ранку біля Качанівської колонії, запевняють, що колишнього прем’єра повезли околицями, плутаною дорогою. Замість звичайних півгодини, а такий час забирає дорога міськими вулицями до лікарні «Укрзалізниці», карета швидкої їхала понад годину.

Читайте більше тут:

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG