Доступність посилання

ТОП новини

Два українські заводи поновлюють постачання сиру до Росії – Онищенко


Два українські заводи – «Гадячсир» та «Прометей» – отримали дозвіл відновити постачання сиру до Росії за підсумками лабораторних тестів, які провів Росспоживнагляд, повідомив у четвер голова відомства, головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко.

За його словами, санітарна служба завершила експертизу 14 зразків партій сиру із заводів «Гадячсир» та ПП КФ «Прометей» філії «Менський».

«Три із семи зразків партій із заводу «Прометей» нас не задовольнили. Ми не дамо дозволу на ввезення до Росії. Це приблизно 39 тонн. На інші 11 партій – чотири із заводу «Прометей» і сім із заводу «Гадячсир» – видано дозвіл на реалізацію», – заявив він.

Голова Росспоживнагляду сказав, що його фахівці проводять лабораторні дослідження зразків продукції ще двох українських заводів – «Дубномолоко» та «Пирятинський сирзавод», які також мають намір постачати продукцію до Росії.

26 квітня Онищенко заявив, що постачання українського сиру на російський ринок не відновлено з вини України. З 7 лютого російська сторона ввела заборону на ввезення до країни сирів деяких українських виробників через те, що продукція не відповідає техрегламенту Росії на молоко й молочну продукцію.
XS
SM
MD
LG