Доступність посилання

ТОП новини

Янукович побачив позитивну динаміку у співпраці України та ПАРЄ


Президент Віктор Янукович відзначає позитивну динаміку у вирішенні питань стосовно співпраці України та Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він сказав на зустрічі в Києві зі співдоповідачками комітету ПАРЄ з питань моніторингу Марієттою де Пурбе-Лундін і Майліс Репс.

Янукович, зокрема, зазначив, що за всіма українськими питаннями, стосовно яких ухвалювалися рішення ПАРЄ, створено відповідні робочі групи, які контролюють виконання цих рішень.

«Приємно відзначити, що є позитивна динаміка у вирішенні цих питань за багатьма напрямами, й наша активна взаємодія з ПАРЄ цьому сприяє», – сказав він.

Президент наголосив, що Україна підтримує постійні контакти з ПАРЄ.

«Кожна зустріч дає нам можливість обмінюватися думками, інформацією та спільно вирішувати питання, які є зобов'язаннями України перед Радою Європи», – додав Президент, як повідомила його прес-служба.

16 травня представники ПАРЄ Марієтта де Пурбе-Лундін і Майліс Репс відвідали в Харкові колишнього Прем’єр-міністра України ув’язнену Юлію Тимошенко, яка нині перебуває на лікуванні в ЦКЛ №5 «Укрзалізниці».
XS
SM
MD
LG