Доступність посилання

ТОП новини

В опозиції прогнозують, що зміни до мовного законодавства Рада прийматиме вночі


Народний депутат України від НУ-НС, заступник голови Української народної партії Ярослав Джоджик прогнозує, що зміни до мовного законодавства Верховна Рада прийматиме вночі.

«Влада хоче протягнути мовний законопроект тишком-нишком, як це було зроблено із змінами до закону про засади зовнішньої політики і іншими визначальними законопроектами. Тож питання про мовну політику, швидше за все, розглядатимуть пізно ввечері, коли вже не буде прямої трансляції», – зазначив Джоджик, повідомили у прес-службі УНП.

«У порядку денному стоїть багато питань до обговорення, а «мовне» – одне з останніх», – нагадав Джоджик. Він переконаний, що це «свідомі маніпуляції для того, щоб зменшити кількість депутатів на час прийняття закону і по-максимуму залучити «багаторуких піаністів-голосувальників».

Джоджик закликав усіх небайдужих залишатися під стінами Верховної Ради, адже «тільки тут можна буде побачити «героїв», котрі розколюють Україну, бо трансляції засідання на той час вже не буде». «Треба чинити тиск на депутатів-піаністів своєю присутністю і зробити все, щоб вони не потрапили до наступного парламенту», – наголосив депутат.

Сьогодні біля Ради відбувається протест проти ухвалення закону народних депутатів від Партії регіонів про засади державної мовної політики. Венеціанська комісія вважає, що в проекті закону недостатньо гарантій застосування і захисту української мови.
XS
SM
MD
LG