Доступність посилання

ТОП новини

Наришкін очікує, що Україна ратифікує угоду про зону вільної торгівлі в СНД


Голова Державної думи Росії Сергій Наришкін
Голова Державної думи Російської Федерації Сергій Наришкін очікує, що Україна ратифікує договір про зону вільної торгівлі в рамках СНД. Про це він сказав сьогодні на відкритті у Воронежі 10-го засідання Міжпарламентської комісії України і Росії. За його словами, товарообіг між Україною і Росією «стабільно зростає». Він додав, що за підсумками минулого року він перевищив 50 мільярдів доларів.

«Упевнений, що це не межа», – зазначив Наришкін.

Він вважає, що необхідно нарощувати товарооборот.

«Кроки в цьому напрямку Росія вже зробила – ратифікувала договір про зону вільної торгівлі», – підкреслив голова Держдуми. При цьому додав: «Я знаю, що наші колеги теж зацікавлені в швидкому розгляді (цього документа) у Верховній Раді України».

18 жовтня 2011 року прем’єр-міністри країн-членів СНД підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі. Договір підписали Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Таджикистан, Молдова і Киргизія. Проте в України з’явилися зауваження до Угоди про зону вільної торгівлі СНД, які полягають у нерівності умов щодо впровадження торгових обмежень країнами Митного союзу та іншими членами Співдружності. Верховна Рада України досі не ратифікувала цю угоду.
XS
SM
MD
LG