Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні відзначається Міжнародний день захисту дітей


Сьогодні, в перший день календарного літа, в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дітей (International Children's Day). В Україні цей день називають Днем захисту дітей.

Президент України Віктор Янукович привітав маленьких українців із цим днем.

«Цей день – насамперед нагадування органам влади, громадським організаціям, представникам бізнесу про необхідність постійно приділяти увагу дітям, дотримуватися їхніх прав, що є неодмінною умовою формування гуманного демократичного суспільства», – цитує Януковича прес-служба Президента.

Міжнародний день дітей – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, у Женеві.

В Україні Міжнародний день захисту дітей офіційно відзначається з 1998 року, коли Президент Леонід Кучма за ініціативою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна – дітям» та інших громадських організацій підписав відповідний указ.

Противники абортів обрали цей день для проведення акцій на захист права ненароджених дітей на життя. В деяких країнах світу 1 червня збираються борці за права дітей, щоб привернути увагу широкої громадськості до проблеми абортів.
XS
SM
MD
LG