Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко заперечив, що соціальні працівники збиратимуть інформацію для податкової


Припущення, що система соціальних уповноважених, яка збиратиме дані про добробут українських родин, інформуватиме податкову та силові структури, Сергій Тігіпко назвав «лякалками».

Про це віце-прем’єр, міністр соціальної політики заявив на презентації Національної стратегії профілактики соціального сирітства, відповідаючи на запитання Радіо Свобода.

«Це «лякали». На всі застереження хочу сказати, що Україна повинна мати соціальну стратегію, і рухатися швидко і жорстко. Ми говоримо про адресність допомоги. Чи будемо й надалі допомагати багатим і середньому класу? Ми будемо розбиратися з добробутом родини і надавати допомогу лише бідним. Наразі вони отримують лише чверть від усього обсягу соціальної допомоги», – сказав Тігіпко.

Стратегія профілактики соціального сирітства передбачає зокрема і збільшення штату соціальних служб, та створення системи соціальних уповноважених, підпорядкованих обласній виконавчій владі. Соціальні уповноважені мають відстежувати добробут усіх родин на своїй дільниці. Раніше в українських медіа повідомляли про те, що така система може бути використана для збору інформації для податкових та силових відомств.
XS
SM
MD
LG