Доступність посилання

ТОП новини

Більшість українців негативно оцінює роботу правоохоронців та судових органів – опитування


Переважна більшість громадян України незалежно від політичних вподобань вкрай негативно оцінює діяльність правоохоронних та судових органів у державі. Про це свідчать результати соціологічного опитування щодо оцінки населенням України діяльності правоохоронних органів, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи», які оприлюднила сьогодні в Києві аналітик вказаної установи Юлія Ільчук.

«Населення вкрай негативно оцінює діяльність правоохоронної системи України… Незалежно від приналежності до політичних вподобань», – зазначила вона.

Наводячи дані опитування, Ільчук зазначила, що негативно діяльність міліції і прокуратури оцінюють 64% респондентів, а діяльність судів – в тому ж контексті – 69%. Зокрема, як зазначила експерт, негативні оцінки діяльності правоохоронних органів об’єднують всі регіони України.

Так, на заході негативно оцінюють діяльність судів 74% респондентів, у центрі – 73%, на півдні – 82%, на сході – 55%. Діяльність міліції так само іде на пониження із заходу на південь. Зокрема, відповідно, 69% респондентів на заході і у центрі ставляться негативно до діяльності міліції, на півдні – 66%, на сході – 55%.

Опитування було проведено на початку квітня 2012 року.
XS
SM
MD
LG