Доступність посилання

ТОП новини

Доктор Гармс їде від Тимошенко, іншого лікаря чекають у Харкові 20–21 червня


Лутц Гармс, архівне фото
Лікар з берлінської клініки «Шаріте» Лутц Гармс, який проводить курс лікування колишнього прем’єра України Юлії Тимошенко в центральній клінічній лікарні № 5 Харкова, від’їжджає в п’ятницю, 8 червня, а новий лікар з Німеччини приїде до міста 20 чи 21 червня, повідомив головлікар ЦКЛ № 5 Михайло Афанасьєв.

Водночас, хто саме прибуде лікувати Тимошенко – Лутц Гармс чи Аннет Райссгауер, наразі невідомо.

«Вона фізіотерапевт-реабілітолог, і в попередній свій приїзд вона розробила технологію відновлювального лікування, яку наразі продовжив доктор Гармс, консультуючись з Аннет Райссгауер. Ми сподіваємося, що 21 числа приїде саме вона, і ми продовжимо реабілітаційне лікування», – сказав головлікар.

Гармс залишив план процедур, які проводитимуть українські медики.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року. Захист неодноразово заявляв про проблеми зі здоров'ям ще під час її перебування в Київському СІЗО і вимагав обстеження незалежними медиками, оскільки Тимошенко не довіряє українським лікарям. 9 травня Тимошенко перевели з колонії у ЦКЛ № 5. Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра визначають лікарі німецької клініки «Шаріте».
XS
SM
MD
LG