Доступність посилання

ТОП новини

У Києві опозицію не допустили на протест до стадіону «Олімпійський»


У Києві перед матчем зі Швецією 11 червня 2012 року
У Києві працівники спецпідрозділу міліції «Беркут» заблокували сьогодні на підході до Національного спортивного комплексу «Олімпійський» напередодні матчу на ньому збірних України і Швеції групу з близько 15–20 представників опозиції, які збиралися влаштувати там акцію протесту проти влади і на підтримку колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

За повідомленнями, на місці блокування сталася й невелика сутичка за участі опозиціонерів і, як припускають, невідомого провокатора.

Раніше сьогодні в київській міліції повідомили, що Київський адміністративний суд ухвалив заборонити будь-які масові заходи біля «Олімпійського» після того, як удень до Київської міськдержадміністрації подали кілька заявок на такі заходи перед початком та під час футбольного матчу.

Як мовиться в повідомленні, всі заходи суд заборонив «із огляду на те, що заявка подана організаторами з порушеннями встановленого порядку, та задля забезпечення безпеки громадян України та закордонних гостей» у зв’язку з очікуваним великим скупченням до 110 тисяч уболівальників, бо проведення будь-яких масових заходів на прилеглій території суттєво перешкоджало б безпеці громадян, які вирішили відвідати футбольний матч.
XS
SM
MD
LG