Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко обіцяє скоротити кількість податків і запровадити «соціальних дільничних»


Сергій Тігіпко, архівне фото
Віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час перебування в Миколаєві, що невдовзі планується скоротити кількість податків до не більш як десяти, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Зараз ми підготували зміни до Податкового кодексу. Коли ми прийшли, сорок два податки були. Зараз – двадцять три після змін, після того, коли ми зробили Податковий кодекс. Зараз вийдемо максимум на десять. Є варіант дев’ять-десять, сперечаємось», – сказав він на нараді з соціальних питань у Миколаївській облдержадміністрації.

Говорячи про проблеми малого бізнесу, Тігіпко назвав найбільшим лихом нескінченні перевірки. «Куди не приїдеш – самі виробники говорять: до семи перевіряючих, не знаємо, куди садити. Одночасно сім інстанцій сидить у компанії, перевіряє», – сказав міністр і додав: «Душимо все, що живе сьогодні! …Ми ріжемо ту курку, яка сьогодні несе яйця!»

Сергій Тігіпко також повідомив про плановане запровадження інституту соціальних дільничних. Їхнім завданням мають бути на початку всі проблеми захисту прав дітей, а поступово додадуться ще й інші функції, сказав віце-прем’єр.

Він заявив про перехід від пасивної соціальної роботи до активної: працівники органів соціального захисту, «дільничні», повинні будуть попереджувати випадки соціального сирітства, будуть працювати з родинами. За словами міністра, наразі готуються 12 тисяч таких соціальних працівників.
XS
SM
MD
LG