Доступність посилання

ТОП новини

У Женеві відбудеться міжнародна зустріч із Сирії


Гілларі Клінтон і Сергій Лавров
У Женеві сьогодні відбудеться міжнародна зустріч із Сирії. Спеціальний посланець ООН і Ліги арабських держав Кофі Аннан має представити на цій зустрічі новий план припинення кровопролиття в Сирії, який передбачає створення уряду національної єдності.

У зустрічі візьмуть участь міністри закордонних справ п’яти постійних членів Ради безпеки ООН, представники Туреччини, Кувейту, Катару, генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун.

У п’ятницю ситуацію в Сирії обговорили в Санкт-Петербурзі міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров і держсекретар США Гілларі Клінтон. За підсумками діалогу Лавров заявив, що Москва і Вашингтон продовжать шукати шляхи подолання розбіжностей. Росія заперечує вимогу про відставку президента Сирії Башара Асада і неможливість його участі в роботі уряду національної єдності. США наполягають саме на такому формулюванні.

У Сирії тим часом тривають збройні сутички між урядовими силами і опонентами Асада. Туреччина розмістила на кордоні з Сирією додаткові війська – після інциденту зі збитим сирійськими військовими турецьким літаком.
XS
SM
MD
LG