Доступність посилання

ТОП новини

Єфремов: заяви опозиції про розкрадання грошей на Євро-2012 – це маячня


Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов називає заяву представників опозиції про розкрадання грошей при підготовці до Євро-2012 «брехнею й провокацією».

За його словами, які наводить агентство УНІАН, «зараз опозиція нічим іншим не займається, окрім як обливає брудом нашу державу». Він вважає, що опозицію дратує те, що світові ЗМІ й уболівальники з інших країн дали високу оцінку підготовці Євро-2012.

Коментуючи пропозиції опозиції створити тимчасову слідчу комісію з приводу використання коштів при підготовці до Євро-2012, Єфремов сказав, що «ми вже попросили КМУ підготувати відповідний звіт щодо Євро-2012, і ви приємно здивуєтеся, що стадіони, які будувалися у нас, незважаючи на те, що вони будувалися значно в більш стислі терміни, коштують, приміром, дешевше, ніж стадіони, побудовані в Польщі».

Він також заявив, що заяви про розкрадання грошей при підготовці Євро-2012 – «це брехня, це провокація, це невідповідність існуючим реаліям, це просто маячня».

Сьогодні на засіданні парламенту народний депутат, голова ради об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк заявив, що опозиція вимагає створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка мала б розслідувати, куди було витрачено, за його словами, 10 мільярдів доларів, що надійшли на будівництво об’єктів Євро-2012 із кишень 46 мільйонів українців.
XS
SM
MD
LG