Доступність посилання

ТОП новини

Єфремов радить Томенку не йти у відставку


Рада включила в порядок денний питання про відставку заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка. За проголосували 259 депутатів.

Водночас лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов звернувся до опозиції з проханням провести переговори з Томенком і переконати його відкликати свою заяву про відставку.

«Сьогодні від Миколи Володимировича залежить усе. Якщо він забере свою заяву, значить, немає предмету для розгляду, а якщо не забере, то ми змушені будемо розглядати її у залі», – сказав Єфремов.

У свою чергу, перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк зауважив, що, згідно з Регламентом Ради, парламент має 10 днів для розгляду питання відставки віце-спікера.

На ранковому засіданні 4 липня Голова Верховної Ради Володимир Литвин та його заступник Микола Томенко заявили, що подають у відставку. Приводом для таких рішень стало голосування за закон «Про засади державної мовної політики».

За відсутності Литвина 3 липня Верховна Рада голосами 248 депутатських карток ухвалила суперечливий закон, який значно розширює сферу застосування російської мови. Опозиція каже про численні порушення і ймовірну фальсифікацію результатів голосування.
XS
SM
MD
LG