Доступність посилання

ТОП новини

Позачергову сесію скликатимуть не лише заради відставки Томенка – Єфремов


Парламентська більшість не скликатиме окрему позачергову сесію лише для звільнення Миколи Томенка з посади заступника голови Верховної Ради. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Нам доведеться проводити позачергову сесію з ряду економічних питань. І я думаю, що тоді ми можемо розглянути всі кадрові проблеми», – сказав Єфремов.

При цьому він припустив, що позачергова сесія може відбутися наприкінці липня – початку серпня. Він зауважив, що питання про відставку віце-спікера має бути розглянуто впродовж 10 днів з моменту його включення до порядку денного.

Питання про відставку Томенка депутати сьогодні не розглянули, хоча й включили до порядку денного.

На ранковому засіданні 4 липня Голова Верховної Ради Володимир Литвин та його заступник Микола Томенко заявили, що подають у відставку. Приводом для таких рішень стало голосування за закон «Про засади державної мовної політики».

За відсутності Литвина 3 липня Верховна Рада голосами 248 депутатських карток ухвалила суперечливий закон, який значно розширює сферу застосування російської мови. Опозиція каже про численні порушення і ймовірну фальсифікацію результатів голосування.
XS
SM
MD
LG