Доступність посилання

ТОП новини

Ізраїль заперечує особливі заходи спецслужб після нападу в Болгарії


Міністр оборони Ізраїлю Егуд Барак заперечив у неділю повідомлення британської преси, в якому йшлося про те, що його країна направила більшу кількість агентів спецслужб до Лондона через підвищені побоювання нападів на ізраїльські цілі під час майбутніх Олімпійських ігор.

За словами Барака, Ізраїль проводить відповідні розвідувальні і оперативні заходи напередодні Ігор, але це звичні заходи, і напад у Болгарії на ізраїльських туристів, у якому загинули шість людей, нічого в цьому не змінив.

Британська газета Sunday Times написала в неділю, що Ізраїль посилив кількість агентів своїх спецслужб у Лондоні і направив їх іще до багатьох місць у Європі через побоювання, що напад у Болгарії може бути провісником значно більшого нападу в Британії.
із
У середу внаслідок підриву автобуса з ізраїльськими туристами на летовищі курортного міста Бургаса в Болгарії загинули шість людей – п’ять ізраїльтян і місцевий водій.

Цього року сповнюється 40 років від нападу палестинських терористів на ізраїльських спортсменів на Олімпійських іграх 1972 року в Мюнхені, коли були вбиті 11 ізраїльтян і працівник німецької поліції.
XS
SM
MD
LG