Доступність посилання

ТОП новини
30 жовтня 2020, Київ 19:44

Прокуратура скасувала порушення справи проти Княжицького


Микола Княжицький
Прокуратура Києва скасувала постанову податкової міліції Солом’янського району Києва про порушення кримінальної справи проти гендиректора ТВі Миколи Княжицького за підозрою в ухилянні від сплати податків.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури, повідомляють Українські новини.

«Прокуратурою Києва винесено постанову про скасування постанови податківців про порушення кримінальної справи відносно Миколи Княжицького», – наголошується в повідомленні.

У п’ятницю за дорученням Президента Віктора Януковича і за вказівкою генерального прокурора Віктора Пшонки відбулася перевірка законності порушення зазначеної справи. Її проведення було доручено заступникам генпрокурора Євгену Блажівському та Віктору Войцішену.

В рамках перевірки Генпрокуратура встановила, що справу проти Княжицького «було порушено без належної перевірки і без достатніх на те підстав».

3 липня податкова міліція Солом’янського району Києва порушила справу проти Княжицького за підозрою в ухилянні від сплати податків.

12 липня податківці на телеканалі вилучили документи, що стосуються фінансово-господарчої діяльності підприємства. Податкова міліція Солом'янського району Києва порушила кримінальну справу проти гендиретора ТВі Княжицького за підозрою в навмисному ухилянні від сплати податків. міжнародні правозахисні організації називають ситуацію з телеканалом тиском на незалежні ЗМІ.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG