Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура скасувала порушення справи проти Княжицького


Микола Княжицький
Прокуратура Києва скасувала постанову податкової міліції Солом’янського району Києва про порушення кримінальної справи проти гендиректора ТВі Миколи Княжицького за підозрою в ухилянні від сплати податків.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури, повідомляють Українські новини.

«Прокуратурою Києва винесено постанову про скасування постанови податківців про порушення кримінальної справи відносно Миколи Княжицького», – наголошується в повідомленні.

У п’ятницю за дорученням Президента Віктора Януковича і за вказівкою генерального прокурора Віктора Пшонки відбулася перевірка законності порушення зазначеної справи. Її проведення було доручено заступникам генпрокурора Євгену Блажівському та Віктору Войцішену.

В рамках перевірки Генпрокуратура встановила, що справу проти Княжицького «було порушено без належної перевірки і без достатніх на те підстав».

3 липня податкова міліція Солом’янського району Києва порушила справу проти Княжицького за підозрою в ухилянні від сплати податків.

12 липня податківці на телеканалі вилучили документи, що стосуються фінансово-господарчої діяльності підприємства. Податкова міліція Солом'янського району Києва порушила кримінальну справу проти гендиретора ТВі Княжицького за підозрою в навмисному ухилянні від сплати податків. міжнародні правозахисні організації називають ситуацію з телеканалом тиском на незалежні ЗМІ.
XS
SM
MD
LG