Доступність посилання

22 Листопад 2017, Київ 23:10
Представники Об’єднаної опозиції передали для екс-прем’єра Юлії Тимошенко, яка зараз перебуває на лікування в харківській Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці», кошик із 365 білими трояндами.

Ці квіти опозиціонери приурочили річниці її ув’язнення.

«Ми приїхали підтримати Юлію Тимошенко. Сказати, що вона не просто сильна особистість, не просто красива жінка, а найсправжнісінька українка і незламна. І ми разом з нею сьогодні. Тут 365 білих троянд. Триста шістдесят п’ять днів вона перебуває в ув’язненні. І я щиро вірю в те, що ми один-одному, і в першу чергу Юлії Володимирівні, будемо дарувати троянди лише з приводу великих свят. Що це останні троянди, які пов’язані з її ув’язненням», – виголосив сподівання голова Ради Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк перед лікарняною брамою.


Величезний букет, як повідомив кореспондент Радіо Свобода, опозиціонери залишили біля конвою, оскільки не мали від пенітенціарної служби України дозволу на зустріч із колишнім прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

​Трояндову акцію прибічники Тимошенко підтримали композиціями з повітряних біло-червоних кульок. А у фіналі їх відпустили в небесну блакить.

До харківської лікарні приїздили Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Сергій Власенко, Ірина Луценко, Борис Тарасюк, а також керівництво харківського регіонального штабу Об’єднаної опозиції.

Рівно рік тому Печерський суд заарештував одного з лідерів опозиції, керівника партії «Батьківщина». Відтоді Юлія Тимошенко змінила Лук’янівське СІЗО на Качанівську колонію, а останнім часом Качанівську колонію на лікарню «Укрзалізниці» у Харкові.

Юлію Тимошенко засудили до семи років за звинуваченням у перевищенні службових повноважень.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG