Доступність посилання

ТОП новини

До 1 вересня абсолютно всі першокласники отримають підручники – Міносвіти


Зі своєчасним видруком нових підручників для перших класів проблем немає, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Тираж підручників для першого класу – 4 мільйони 345 тисяч примірників для шкіл з українською мовою навчання та шкіл, де навчання ведеться мовами національних меншин. Друк підручників для учнів першого класу загальноосвітніх навчальних закладів коштував державі близько 63 мільйонів гривень. Середня ціна підручника для шкіл з українською мовою навчання є рекордно низькою – 12,8 грн. Таких підручників – близько 80%. Окрім того, у 2012 році, з випереджанням на рік, вже розпочався друк підручників для другого класу ЗНЗ, які використовуватимуться у наступному навчальному році, мовиться у повідомленні прес-служби Міносвіти.

«На сьогодні підручники надруковано до 1 серпня, і наклад вже у повному обсязі розвезено до областей. Триває передача підручників від обласних книжкових баз до районів, а потім – до шкіл», – повідомив перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти міністерства Святослав Серебрянський.
XS
SM
MD
LG