Доступність посилання

ТОП новини

В Україні суттєво недофінансовуються потреби інвалідів – Сушкевич


В останні два роки в Україні закони, спрямовані на соціальне забезпечення інвалідів, суттєво недофінансовуються. Про це народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич заявив сьогодні у Дніпропетровську.

За його інформацією, якщо 2008 року стаття державного бюджету щодо розробки нових протезів для людей з особливими потребами фінансувалась на понад 50%, то нинішнього року – на 6,5% від потреби. Схожа ситуація, як зазначив депутат, і з виділенням коштів на санаторно-курортне лікування інвалідів: 2008 року її фінансували на 17,3%, 2012 року – на 8,9% від потреби.

Він також заявив, що Верховна Рада проігнорувала його пропозицію щодо виділення 12 мільйонів гривень на забезпечення підручниками інтернатів для дітей з вадами зору та слуху, водночас у державному бюджеті знайшлась стаття щодо фінансування «доріг до мисливських угідь», на яку виділено у 2,5-3 рази більше коштів.

Валерій Сушкевич зазначив, що «з нетерпінням чекає завершення роботи нинішнього складу парламенту», де все вирішує «рука рукомаха».
XS
SM
MD
LG