Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2018, Київ 19:54
Президент Віктор Янукович пообіцяв сьогодні, що держава буде реалізовувати програму всебічної підтримки української мови як єдиної державної. Така підтримка залишається наріжним каменем «нової гуманітарної політики», заявив він у виступі на урочистостях із нагоди Дня Незалежності.

Мета такої підтримки – щоб державною мовою створювався новий культурний продукт, робилися наукові дослідження, знімалися фільми, сказав він

Водночас, заявив голова держави, спільним завданням усіх є зберегти єдиний культурний простір України, а також забезпечити кожному громадянинові право вільно використовувати свою рідну мову.

Тому, сказав Янукович, буде також удосконалюватися законодавство про розвиток і застосування інших мов в Україні.

Із ініціативи Партії регіонів, яку очолює Янукович, і попри протести опозиції в Україні запроваджений закон «Про засади державної мовної політики», який фактично значно розширює сферу застосування російської мови в Україні, – за словами критиків, за рахунок державної української. Опозиція заявляє, що закон був ухвалений із великою кількістю порушень. Закон викликав широкі протести громадськості, а також низку вуличних акцій.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG