Доступність посилання

ТОП новини

Провайдер заявляє, що ТВі відключили з технічних причин


Відключення телеканалу ТВi в кабельній мережі, що працює під маркою «Тріолан», відбулося з технічних причин. Про це заявив президент «Тріолану» Роман Сальников.

«20 липня 2012 року в мережі компаній «Тріолан» у 10 містах України був відключений сигнал телеканалу ТВi. Телеканал був відключений фізично інженерами, які працювали на станції нашої компанії. Відбулося втручання у нашу мережу чужих технічно грамотних людей, які змогли підкупити наших співробітників, і увійти до нас у мережу», – сказав він.

На думку Сальникова, «тут замішана політична складова». «Цей телеканал міг бути відключений безпосередньо представниками або телеканалу, або опозиційних структур. Найімовірніше, це була диверсія у переддень виборів», – сказав він і додав, що фахівці провадера наразі з’ясовують технічні причини відключення каналу.

20 липня прес-служба ТBi заявила, що оператор кабельного телебачення «Тріолан» без будь-яких попереджень припинив трансляцію телеканалу. Таким чином, ТBi тепер не можуть дивитися жителі 11 міст України: Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Києва, Луганська, Одеси, Полтави, Сімферополя, Сум, Харкова і Чугуєва.

4 вересня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення заявила, що проведе моніторинг провайдерів програмної послуги, які повинні транслювати телеканал ТВі у своїх мережах.
XS
SM
MD
LG