Доступність посилання

ТОП новини

Мельниченко заявляє, що хотів від «Батьківщини» повернення боргу


Микола Мельниченко, архівне фото
Колишній майор державної охорони Микола Мельниченко заявив в оприлюдненому в понеділок інтерв’ю, що його звернення по гроші до представників партії «Батьківщина» дійсно було, але йшлося про повернення боргу, а не про вимагання грошей в обмін на певні свідчення, як то стверджують у партії.

За словами Мельниченка, як їх наводить видання «Коммерсант в Україні», він дійсно звертався до народного депутата з фракції «БЮТ-Батьківщина» Романа Забзалюка з проханням допомогти повернути 10 тисяч доларів, які колишній майор позичав іншому депутатові з цієї партії В’ячеславу Неволькові.

При цьому він заперечив заяви Забзалюка та інших представників «Батьківщини», що вимагав грошей і місця в виборчому списку цієї партії в обмін на оприлюднення записів із кабінету на той час Президента Леоніда Кучми, які мали б свідчити про причетність до вбивства в 1990-х роках народного депутата Євгена Щербаня нинішнього Президента Віктора Януковича, а не колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, як то нині стверджують у Генеральній прокуратурі.

У «Батьківщині» і в оточенні Тимошенко стверджують, що Мельниченко нині «говорить під диктовку Адміністрації Януковича» і що раніше колишній майор просив фінансової підтримки і включення у виборчий список в обмін на публікацію записів, які мали б свідчити на користь Тимошенко у справі про вбивство Щербаня.

Так там реагують на останні заяви Мельниченка, який днями оголосив, що має записи із кабінету Кучми протилежного змісту, а саме про можливу причетність Тимошенко до того вбивства.

Колишній майор також заявляв, що зі свідченнями про причетність Януковича все було навпаки, ніж у заявах «Батьківщини»: за словами Мельниченка, то не він пропонував «Батьківщині» такі записи за гроші і місце у списку, а чоловік Тимошенко пропонував йому сфальсифікувати такі записи щодо причетності Януковича.
XS
SM
MD
LG