Доступність посилання

ТОП новини

Герман виступає за заборону комуністичної ідеології


Радник Президента – керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента Ганна Герман обіцяє після виборів зареєструє у Верховній Раді законопроект про заборону комуністичної ідеології. Про це вона заявила в п’ятницю в ефірі Першого національного телеканалу.

Перед її виступом в студії була суперечка між членом фракції КПУ Євгеном Царьковим та представниками опозиційних сил. Царьков сказав опозиціонерам, що свого часу «мало НКВДисти розстрілювали бандерівців». Це обурило не тільки представників опозиції, а й Герман.

«Коли я сьогодні почула, що ми вас мало стріляли, я подумала, що якщо я потраплю в наступний парламент, перший законопроект, який я внесу, буде законопроект про заборону комуністичної ідеології», − сказала Герман.

Вона додала, що такі слова свідчать про те, що історія може повторюватися.

Пізніше на своїй сторінці у Facebook депутат від фракції «НУ-НС» Ірина Геращенко, яка також брала участь в програмі, написала, що журналістка Тетяна Чорновіл, дала ляпас Царькову за подібне висловлювання.

«Войовнича Таня Чорновіл в перерві програми Савіка Шустера дала ляпаса коммі Царькову. За його зневагу до нашої історії і фразу «мало НКВД вас , бандерівців, стріляло», − написала Геращенко
XS
SM
MD
LG