Доступність посилання

ТОП новини

У Нікополі опозиція заявляє про порушення при жеребкуванні в окружній виборчій комісії


У Нікополі об’єднана опозиція «Батьківщина» зафіксувала порушення при жеребкуванні в окружній виборчій комісії округу № 35: вночі в окружній виборчій комісії незаконно була проведена процедура жеребкування для включенню кандидатів від політичних партій до складу дільничних виборчих комісій. Про це у понеділок повідомив керівник Нікопольс ького міського виборчого штабу Об’єднаної опозиції Дмитро Бичков.

«66 політичних сил на Нікопольщині та кандидати-мажоритарники подали кандидатури осіб для участі в роботі виборчих комісій. Для визначення тих сил, які повинні потрапити до дільничних виборчих комісій, потрібно було провести жеребкування і воно 21 вересня було проведене. Але наступного дня ввечері нам стало відомо, що буде проводитися нове жеребкування. Жеребкування проходило 22 вересня, а результати встановлені 23-м числом, хоча закон чітко говорить, що його слід було провести до 21 вересня включно», – зазначив Дмитро Бичков.

За його словами, після проведення першого жеребкування до складу дільничних виборчих комісій від Об’єднаної опозиції увійшло по 3 представника, а після повторного – по одному.

«Це означає, що буде менше наших представників для контролю за виборчим процесом на виборчій дільниці», – сказав керівник штабу.

Опозиція вже готує позов до суду. Радіо Свобода очікує на коментар від окружної виборчої комісії.
XS
SM
MD
LG