Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко не відмовляється йти до суду, а не може через стан здоров’я – адвокат


Олександр Плахотнюк, архівне фото
Колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко не відмовляється від участі в судовому засіданні у справі щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України», запланованому на понеділок, а повідомляє, що не може взяти участі в цьому засіданні, заявив у п’ятницю агентствам адвокат колишнього прем’єра Олександр Плахотнюк.

За його словами, причиною є стан її здоров’я.

Адвокат нагадав, що особи, які перебувають під вартою, не можуть відмовлятися від участі в суді, бо це не добровільний захід.

Плахотнюк у кількох інтерв’ю також сказав, що підтвердженням поганого стану здоров’я колишнього прем’єра є й те, що її досі не доставляли на судові засідання примусово після попередніх заяв такого ж змісту. Водночас він не виключив можливості, що це, у принципі, можливо.

Державна пенітенціарна служба заявляла, що Тимошенко в п’ятницю вдев’яте поспіль письмово поінформувала керівництво Качанівської виправної колонії про «відмову брати участь» у призначеному на понеділок судовому засіданні, на яке їй надійшов виклик від Київського районного суду Харкова.

Цей суд розглядає справу, що стосується діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України», яку свого часу очолювала Тимошенко. Засідання постійно відкладаються через стан здоров’я колишнього прем’єра, яка заявляє, що не може брати в них участі.
XS
SM
MD
LG