Доступність посилання

ТОП новини

Єлісеєв: Угода про асоціацію не готова до підписання технічно


Посол України при ЄС Костянтин Єлісеєв заявляє, що Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом не готова до підписання технічно. Про це він сказав в інтерв’ю агенції УНІАН.

«Ми завершили переговори і парафували угоду. Наразі її текст проходить процедуру перекладу офіційними мовами ЄС», – сказав посол.

«За оцінками наших європейських партнерів, технічно текст Угоди про асоціацію має бути готовий до підписання протягом найближчих місяців», – додав він.

При цьому Єлісеєв не вважає, що підписання Угоди про асоціацію перебуває під загрозою. «Це надто категоричний висновок. Так само песимістично ЗМІ свого часу оцінювали перспективи завершення переговорів або парафування угоди. Все це були не підкріплені фактами припущення, така собі гонитва за сенсацією», – зауважив посол.

Він також висловив переконання в тому, що нова угода має бути підписана одразу після завершення технічного доопрацювання, оскільки це в інтересах і України, і ЄС.

Україна та ЄС розпочали переговори щодо Угоди про асоціацію в 2007 році і завершили їх у грудні 2011 року. 30 березня цього року угода була парафована сторонами.
XS
SM
MD
LG