Доступність посилання

ТОП новини

Янукович Путіну: тривала перерва не йде на користь


Янукович і Путін під час переговорів 22 жовтня 2012 року
Президенти України і Росії Віктор Янукович і Володимир Путін відзначають успішність розвитку двосторонніх відносин. Про це йшлося на зустрічі в понеділок у державній резиденції російського глави держави Ново-Огарьово у Підмосков’ї.

Зокрема, Віктор Янукович наголосив, що паузи у відносинах з Росією негативно впливають на співпрацю між Україною й Росією. «Я, звичайно, приїхав для того, щоб перерва не була занадто великою, це ніколи не йде на користь», – сказав Янукович.

За його словами, у відносинах між двома країнами завжди є багато питань, які потрібно обговорювати. Янукович наголосив, що сторони мають намір співпрацювати у галузі спільних запусків ракет. «Наші відомства нарешті домовилися в питаннях космосу, про спільну роботу», – сказав український Президент і зазначив, що йдеться про спільні запуски трьох ракет.

Серед інших питань Янукович висловив бажання поговорити про «відносини з Митним союзом». Він висловив думку, що поглиблення співпраці з Митним союзом буде корисним для товаровиробників двох країн.

Зі свого боку, Володимир Путін назвав вчасним приїзд свого українського колеги і пообіцяв обговорити на переговорах з ним, зокрема, газове питання і співпрацю в рамках Митного союзу.

«Думаю, що ваш приїзд є вчасним, мені дуже приємно, що ви підтримуєте регулярні контакти не лише на найвищому рівні, президентському рівні, але й на урядовому, міністерському, на рівні наших компаній, які один з одним працюють», – сказав Путін перед початком переговорів з Януковичем у вузькому складі.

За його словами, співпраця Росії та України успішно розвивається як у політичній сфері, міжнародних справах, так і в економіці – зростає товарообіг, відбувається подальша диверсифікація економічних зв’язків.

У понеділок Янукович перебуває в Росії, де проводить переговори з російським колегою Володимиром Путіним.
XS
SM
MD
LG