Доступність посилання

ТОП новини

Барак Обама виступив у Білому домі про нагальні проблеми


Барак Обама, 9 листопада 2012 року
Бюджетний дефіцит і перспективи економічного зростання – такі ключові теми виступу в Білому домі президента США.

Барак Обама заявив, що готовий до компромісних рішень з питання про скорочення державного боргу і збільшення податків для найбільш заможних американців, однак зазначив, що цей компроміс повинен бути збалансованим.

Президент США повідомив, що наступного тижня у нього відбудуться переговори з лідерами Конгресу для обговорення питань про державні фінанси. Однак він не назвав конкретного дня.

«Я відкритий для компромісів, – заявив Обама. – Однак я відмовляюся прийняти будь-який підхід, який не був би збалансованим».

Барак Обама виступає за підвищення податків для американських сімей, чий дохід перевищує 250 тисяч доларів на рік.

За словами Обами, він не має наміру йти на поступки з питання про податки для багатих. Він зазначив, що це питання неодноразово дебатувалося в ході минулої передвиборної кампанії, і той факт, що американці проголосували за нього, означає, що вони приймають його позицію.

«Тепер нам потрібно домогтися того, щоб більшість членів Конгресу також діяла у відповідності з волею американського народу», – сказав президент США.

У той же час багато республіканців рішуче виступають проти будь-якого підвищення податків.

Тим часом триває підрахунок збитків, завданих ураганом «Сенді» – за прогнозами, вони можуть скласти 50 мільярдів доларів.

Барак Обама за результатами виборів 6 листопада фактично переобраний на другий термін. Він удруге заступить на посаду 20 січня наступного року, після того, як у грудні – цього року 17-го – відбудуться церемонії голосування членів колегії виборників, а 6 січня результати цього голосування затвердить Конгрес.
XS
SM
MD
LG