Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові зник б’ютівець, екс-кандидат Ільгов – дружина


У Харкові зник активіст ВО «Батьківщина», екс-кандидат у народні депутати у мажоритарному окрузі №176 Андрій Ільгов, повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» в суботу дружина кандидата Катерина Ільгова.

«У ніч з суботи на неділю (з 3 на 4 листопада – ред.) він вийшов за цигарками в кіоск. Більше я його не бачила. Дзвонила на мобільний, пару разів ніхто не брав слухавку, потім відключили телефон», – розповіла Ільгова.

Вона припускає, що зникнення чоловіка може бути пов’язано з його політичною та громадською діяльністю. Ільгов був організатором і активним учасником різних протестних акцій у Харкові.

У відділі зв’язків із громадськістю МВС України Харківської області повідомили, що Ільгова звернулася із заявою про зникнення чоловіка. У міліції просять усіх, хто має будь-яку інформацію про місце перебування Ільгова, повідомити будь-яким способом.

Ільгов балотувався на парламентських виборах у мажоритарному окрузі № 176. 15 жовтня на з’їзді ВО «Батьківщина» було ухвалено рішення про зняття його кандидатури в рамках домовленостей між Об’єднаною опозицією і партією УДАР про висунення єдиного кандидата у цьому окрузі.
XS
SM
MD
LG