Доступність посилання

ТОП новини

На Рівненщині селяни перекрили міжнародну автотрасу, вимагаючи її освітлення


Траса Київ-Чоп
Сьогодні мешканці села Крупець Радивилівського району перекрили міжнародну трасу Київ-Чоп, вимагаючи її освітлення в населеному пункті і встановлення світлофора. Підставою для обурення людей стала загибель під колесами десятого за рік і другого за тиждень пішохода ( інцидент стався учора ввечері).

Першим на місце події прибув начальник відділу ДАІ області Олександр Семенюк. Він констатував, що світло над дорогою в цьому населеному пункті і справді вмикають нерегулярно – здебільшого на кілька тижнів після трагедій на дорозі.

На вимогу людей на місце події виїхав заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко, начальник обласного управління міліції Василь Лазутко та керівники служби автомобільних доріг. Вони пообіцяли, що більше дорога Київ – Чоп у Крупці, де розташована велика птахофабрика й мешкає півтори тисячі людей, буде освітлена. Після цього пікетувальники зійшли на узбіччя.

Напередодні прес-служба прокуратури Рівненської області повідомила про вимогу усунути порушення законодавства. Йшлося про численні недоліки в утриманні автомобільної автодороги Київ – Чоп, зокрема, про те, що на окремих ділянках відсутнє транспортне огородження, а в одинадцяти місцях пішохідних переходів та на перехрестях не влаштовано опори освітлення. Прокуратура внесла подання начальнику Служби автомобільних доріг в Рівненській області з вимогою усунути порушення законодавства про автомобільні дороги та безпеку руху.
XS
SM
MD
LG