Доступність посилання

ТОП новини

Соціологи продовжать судитися з Королевською, заявила Бекешкіна


Ірина Бекешкіна, архівне фото
Директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна заявила вчора, що суди з Наталією Королевською, лідером Партії Наталії Королевської «Україна – вперед», будуть тривати.

За словами Бекешкіної, попри ніби вже досягнуті раніше домовленості, сторона Королевської відмовилася вибачатися за позов і відшкодовувати їхні судові витрати.

Тому, заявила Бекешкіна на своїй сторінці у фейсбуці, вона вважає себе вільною від будь-яких зобов’язань відмовитися від в'їдливих коментарів із приводу «певної підбар’єрної дами», про що її просила протилежна сторона.

Учора Наталія Королевська повідомляла перед початком чергового судового засідання, що її партія, яка позивалася до Фонду «Демократичні ініціативи», відкликала свій позов проти соціологів.

Партія Наталії Королевської «Україна – вперед» подала до суду на соціологів 11 жовтня, звинувачуючи їх у «фальсифікації соціологічних опитувань», оприлюднених попередніми днями, і вимагаючи спростувати соціологічні дані. За даними цього дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, рейтинг партії «Україна – вперед» статистично значимо зменшився і становить 2,1 відсотка. Водночас низка інших маловідомих чи й невідомих організацій оприлюднювала власні рейтинги, за якими партія Королевської мала б понад 6 відсотків підтримки і проходила б до парламенту. Соціологи називали ці дані шахрайством. За результатами виборів 28 жовтня, партія «Україна – вперед» отримала 1,58 відсотка голосів.
XS
SM
MD
LG