Доступність посилання

ТОП новини

11 людей голодують під Адміністрацією Президента (ФОТО)


Одинадцять людей з Донецької, Дніпропетровської, Київської, Волинської, Тернопільської областей голодують під Адміністрацією Президента. Вони вимагають, щоб Віктор Янукович прийняв їх особисто і тримають транспаранти, на яких написано «Почуй нас».

За словами учасників пікету, вони вдалися до голодування через грубе порушення їхніх прав. Голодувальники стверджують, що вже зверталися зі своїми проблемами до представників усіх рівнів влади і не отримали допомоги.

Як розповіла Радіо Свобода активістка Наталя Шошура, «у всіх різні проблеми»: хтось не може приватизувати житло, у когось убили сина, а кримінальну справу не порушили, хтось просить матеріальну допомогу, у когось зник брат.

Один із учасників акції розповів, що йому телефонували з погрозами й вимагали припинити акцію, називаючи її «незаконною».

Комунальники сьогодні розпочали скидати сніг з дахів будинків на Лютеранській вулиці, чим змусили пікетувальників тимчасово зупинити пікет.

Люди голодують з 6 грудня. Першу ніч під Адміністрацією Президента вони провели просто неба, так як правоохоронці заборонили встановити намети. Пікетувальники хочуть продовжувати голодування до тих пір, поки Віктор Янукович їх не прийме.
XS
SM
MD
LG