Доступність посилання

ТОП новини

Президент підписав закон про зміни до регламенту парламенту про особисте голосування


Президент Віктор Янукович сьогодні повернув до парламенту зі своїм підписом закон про внесення змін до Регламенту Верховної Ради щодо особистого голосування, повідомлено на сайті Верховної Ради.

Агентство «Інтерфакс-Україна» також наводить слова голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, який зараз разом із Віктором Януковичем перебуває з візитом в Індії, що закон буде оприлюднений завтра.

Водночас законопроект у тому вигляді, як за нього голосували народні депутати, передбачає, що закон має набути чинності з дня, наступного за днем опублікування.

Таким чином, завтра, в день початку роботи новообраної Верховної Ради 7-го скликання, закон іще не буде чинним.

Закон, що його Верховна Рада 6-го скликання ухвалила в останній день своєї роботи, 6 грудня, передбачає, зокрема, що народні депутати мають реєструватися в залі засідань і брати участь у голосуванні особисто за допомогою електронної системи «в такий спосіб, що унеможливлює голосування замість народного депутата іншою особою».

Одночасно закон передбачає, що на пленарному засіданні народний депутат не повинен перешкоджати розглядові питань порядку денного, в тому числі шляхом блокування трибуни, а також перешкоджання роботі головуючого на пленарному засіданні і голосуванню інших народних депутатів.
XS
SM
MD
LG