Доступність посилання

ТОП новини
05 березня 2021, Київ 15:51

Amnesty International закликає звільнити Анхар Кочнєву


Сирійська опозиційна коаліція має забезпечити звільнення українки, яку утримує озброєна група, що іменує себе підрозділом «Вільної сирійської армії». Про це йдеться у заяві міжнародної правозахисної організації Amnesty International.

«Захоплення заручників під час збройного конфлікту є воєнним злочином», – заявила заступник директора програми Близького Сходу і Північної Африки в Amnesty International Енн Гаррісон.

Amnesty International закликає опозиційну коаліцію діяти зараз, щоб гарантувати дотримання союзними збройними групами своїх зобов’язань із міжнародного гуманітарного права і забезпечити дотримання стандартів у галузі прав людини.

У заяві міжнародної правозахисної організації мовиться, що цей заклик пролунав після того, як так звана «Група друзів Сирії» визнала Національну коаліцію сирійських революційних і опозиційних сил законним представником сирійського народу на тлі все частішого використання важких озброєнь сирійським урядом.

Про викрадення сирійськими повстанцями українки, яка поїхала до Сирії як перекладач для знімальної групи одного з російських телеканалів, стало відомо в жовтні.

Українське МЗС заявило, що повстанці «Вільної сирійської армії» висунули до України певні вимоги для звільнення Кочнєвої. Також з’явилося повідомлення про можливу страту українки в разі, якщо за неї не заплатять викуп.
XS
SM
MD
LG